Nasza oferta

MIELE PROFESSIONAL

Miele oferuje wysokiej jakości urządzenia produkowane w Niemczech, certyfikowane według DIN EN ISO 9001. Solidna konstrukcja, materiały najwyższej jakości, dopracowana technologia gwarantują długowieczność i bezawaryjną pracę. Niezawodne części i opatentowane technologie świadczą o jakości innowacji technicznych Miele.

FAGOR INDUSTRIAL

Fagor Industrial jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w sektorze pralni przemysłowych. Stosuje najnowsze osiągnięcia w elektronice maksymalnie wykorzystując informatykę. Pralnice Fagor Industrial dbają o tkaniny przedłużając ich żywotność oraz zachowując jakość, kolor i strukturę.

Pralnico-wirówki, pralki

Pranie, płukanie, wirowanie to optymalne zestawienie dokładnego czyszczenia i łagodnej mechaniki, co jest warunkiem efektywnej pielęgnacji prania. Pralnico-wirówki są idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich obiektów, gdzie wymagana jest duża wydajność, ekonomiczność i efektywność działania.

Urządzenia pralnicze MIELE charakteryzują się niskim zużyciem energii elektrycznej i wody oraz krótkimi czasami trwania programów. Innowacje techniczne oznaczają jeszcze większą oszczędność: nowa generacja urządzeń wyposażona jest w tysiące łatwych w obsłudze programów.

Suszarki i magle

Suszarki i magle nieckowe są idealnym uzupełnieniem wyposażenia pralni. Wysoka oszczędność dzięki krótkim cyklom i optymalnej dbałości o pranie przekonają nawet najbardziej wymagających Klientów. Magle z naszej oferty to urządzenia wydajne, zajmujące wyjątkowo mało miejsca do różnego rodzaju prania i bardzo łatwe w obsłudze. Magle Miele zapewniają perfekcyjne wykończenie prania bez jego krochmalenia. Wydajność magli nieckowych - aż do 250 kg/h.

Get Adobe Flash player