Nasi klienci

Przedsiębiorstwa oraz instytucje mogą być wyposażone we własną pralnię różnej wielkości - to inwestycja, która się opłaca już w chwili jej tworzenia.

Hotele, restauracje i pensjonaty dzięki efektywnemu serwisowi prania pościeli mogą pozyskać wiernych klientów, gdyż zadbana pościel, obrusy czy serwety są wizytówką lokalu. Zgrane systemy pralnicze: pralnica, suszarka i maglownica są idealnym rozwiązaniem dla własnych pralni, które w szybkim tempie muszą prać kolejno po sobie materiały różnego rodzaju. Z takich patentów z powodzeniem mogą korzystać małe hotele i pensjonaty, restauracje i domy wczasowe.

Służby ratownicze docenią korzyści płynące ze stałej możliwości użycia szybkich cykli prania, suszenia, dezynfekcji i impregnacji odzieży ochronnej.

Naszym Klientom oferujemy pralki i suszarki o ładowności od 5,5 do 32 kg, które dzięki najrozmaitszym programom oferują najlepszą obsługę dostosowaną do wszystkich potrzeb. Zapewniają cudowne samopoczucie w pościeli, gwarantują znakomite efekty prana obrusów i serwetek, dają stałą, wysoką jakość przygotowania odzieży ochronnej.

Profesjonalna technika przemysłowa w formacie kompaktowym to idealne rozwiązanie dla małych pralni zakładowych. Przy pomocy tego systemu można optymalnie wyprać, w trybie bardzo dobrze dostosowanych programów: nakrycia stołowe, bieliznę pościelową, ręczniki oraz zabrudzone tkaniny używane np. w kuchni.

Szpitale, ośrodki terapeutyczne, domy opieki znajdą doskonałe rozwiązanie w pralnicach w opcji umożliwiającej oddzielanie rzeczy czystych od brudnych z zastosowaniem techniki przeładunku.

Get Adobe Flash player