Nasi klienci

Głównymi odbiorcami naszych urządzeń są szpitale, centralne sterylizacje oraz gabinety lekarskie i stomatologiczne.

Naszym Klientom proponujemy profesjonalne automaty myjąco-dezynfekujące m.in. MIELE PROFESSIONAL - firmy, dla której jakość i kompetencja w zakresie techniki mycia i dezynfekcji są sprawami priorytetowymi.

Oferowane przez nas automaty kompleksowo przygotowują przyrządy zestawów operacyjnych dla różnych dyscyplin, w tym także skomplikowane przyrządy mikrochirurgii. Dzięki jednokomorowej dezynfekcji każdy automat myje, dezynfekuje i suszy niezależnie od innych. Urządzenia MIELE charakteryzują się wysoką elastycznością i ekonomią.

W czasach podwyższonych wymagań w zakresie bezpieczeństwa i higieny dezynfekcja maszynowa stanowi niezbędny, nowoczesny element zapewnienia jakości w gabinecie stomatologicznym. Przyrządy stomatologiczne podczas pracy z pacjentami zostają zanieczyszczone. Podczas dezynfekcji tych instrumentów należy przestrzegać zasad ochrony osobistej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Podczas dezynfekcji maszynowej w oferowanych przez nas dezynfekatorach termicznych przybory są myte i dezynfekowane w systemie zamkniętym.

Get Adobe Flash player