Dla gastronomii

Indywidualne podejście do klienta oraz codzienna pomoc we wdrażaniu nowego sprzętu i prawidłowego użytkowania urządzeń sprawiło, że zaufało nam już wiele firm.

RESTAURACJE, KAWIARNIE, BARY

Naszymi głównymi odbiorcami są restauracje, kawiarnie i bary. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów realizując ich potrzeby serwisowe, dostarczając środki chemiczne, uzupełniając brakujący sprzęt, odpowiadając na pytania dotyczące użytkowania urządzeń, stosowania środków chemicznych oraz planów rozbudowy i rozwoju lokalu. W odpowiedzi na zapotrzebowania rynku jesteśmy Firmą działającą kompleksowo - od projektu do realizacji.

PRZEDSZKOLA, SZKOŁY, UCZELNIE WYŻSZE

Bardzo dobrze znane nam są potrzeby zaplecza gastronomicznego placówek oświatowych. Wybierając naszą ofertę otrzymujecie Państwo nie tylko solidne urządzenia, ale także pewność, że doradzimy jaki sprzęt będzie w tym przypadku najodpowiedniejszy. Zaprojektujemy całą kuchnię pod kątem spełniania wymogów HACCP lub wykonamy kuchnię według projektu architekta oraz zamontujemy w kuchni wszystkie niezbędne urządzenia.

SZPITALE, PRZYCHODNIE SPECJALISTYCZNE, KLINIKI

Służba zdrowia to specyficzny i wymagający odbiorca. Jesteśmy przygotowani na zaspokojenie potrzeb kuchni szpitalnych. Sprzedawane przez nas urządzenia posiadają wszelkie atesty i certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo i higienę użytkowania.

BIURA

Obecnie kawa jest jednym z najpopularniejszych na świecie napojów. Działa pobudzająco i orzeźwiająco, przyspiesza przemianę materii i zwiększa sprawność myślenia. Dzięki nam Państwa biuro wyposażone będzie w najlepszej jakości ekspresy do kawy oraz aromatyczną kawę. Wiemy jak ważne jest zadowolenie klienta, dlatego zależy nam by Państwa klient był równie zadowolony jak nasz.

Projektowanie

Zajmujemy się projektowaniem placówek gastronomicznych. Używamy najnowocześniejszego na rynku programu WinDelta SWS, który umożliwia automatyczne naniesienie wszystkich przyłączy medialnych oraz podgląd projektu nie tylko w postaci rzutu, ale także z perspektywy 2D i 3D. Dzięki długoletniej obecności na rynku nasza firma wyszkoliła najlepszych techników, stając się tym samym liderem w dziedzinie serwisowania w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym wszystkich posiadanych w ofercie urządzeń.

Get Adobe Flash player