Liebherr

W zakresie sprzętu gospodarstwa domowego Liebherr specjalizuje się w chłodnictwie. Chłodziarki oraz zamrażarki we wszystkich możliwych kombinacjach charakteryzują się nowoczesnym projektem oraz przemyślanymi rozwiązaniami, które na celu mają przede wszystkim zapewnienie komfortu użytkowania.

Jednym z flagowych rozwiązań firmy Liebherr jest system BioFresh. Został on stworzony z myślą o zapewnieniu produktom maksymalnej świeżości i sprawdza się wyśmienicie.

Z kolei system NoFrost zwalnia z obowiązku rozmrażania zamrażarki, jednocześnie gwarantując najwyższą technikę chłodzenia. Urządzenia Liebherr nadają się do każdej kuchni, a system NoFrost jest instalowany zarówno w urządzenia wolnostojących jak i przeznaczonych do zabudowy.

O szczególnej dbałości o jak najwyższą jakość niech świadczy fakt, że w asortymencie firmy Liebherr znajdują się urządzenia chłodzące oraz zamrażające o klasie energooszczędności A+++. Osiągnięcie tej klasy jest możliwe dzięki połączeniu najnowocześniejszej elektroniki z wysoko wydajnymi systemami chłodniczymi.

Get Adobe Flash player