Fissler

Nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą produktów marki Fissler. Nieprzerwanie staramy się jak najlepiej pomóc naszym klientom, oferując produkty oraz serwis na jak najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdują się również części zamienne, a nasz serwis wykonuje profesjonalną naprawę produktów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące produktów marki Fissler.

Fissler to marka, która od dziesięcioleci szczyci się produkcją wysokiej jakości artykułów kuchennych. Produkty Fisslera są precyzyjnie wykonane, charakteryzują się wysoką wartością użytkową, a przy tym mają atrakcyjny styl. Jest to przemyślany design Made in Germany. Na gamę produktów Fissler składają się: garnki, szybkowary, patelnie, brytfanny, akcesoria kuchenne, noże i sztućce stołowe. Wszystkie najlepszej możliwej jakości.

Chcąc przybliżyć Państwu markę Fissler zaprezentujemy kilka przykładowych produktów.

Garnki serii intensa fascynują wielością praktycznych funkcji oraz inteligentnych rozwiązań. Gotowanie staje się szczególnym przeżyciem.

Szybkowary idealnie nadają się do aromatycznego, zdrowego i szybkiego gotowania. Czas gotowania w szybkowarze może być krótszy nawet o 70%, dzięki czemu potrawy w znacznie większym stopniu zachowują witaminy i wartości odżywcze. Szybkowary z serii vitavit royal posiadają funkcję automatycznego odparowania, która reguluje ciśnienie oraz temperaturę wewnątrz do nastawionego stopnia.

 

Patelnie Fissler protect posiadają powłokę antyadhezyjną, dzięki której idealnie nadają się do smażenia łatwo przywierających potraw, takich jak jaja czy ryby.

 

WOK jest specjalnym rodzajem patelni przeznaczonym do zdrowego i oszczędnego tłuszczowo pieczenia. WOKi Fisslera posiadają wysokiej jakości uchwyty ze stali nierdzewnej 18/10 o wyjątkowych kształtach.

Brytfanny przeznaczone są do energooszczędnego gotowania z podglądem w piekarniku lub kuchence. Brytfanna z serii Magic Edition posiada wkład ze stali szlachetnej oraz ergonomiczne uchwyty. Została zaprojektowana w taki sposób, by pokrywkę można było wykorzystać również osobno, na przykład jako formę do zapiekanek, patelnię do serwowania lub płytę podgrzewającą. Brytfanna przystosowana jest do piekarników nowej generacji o mniejszej pojemności.

Fissler proponuje swoim klientom bardzo szeroki wachlarz profesjonalnych akcesoriów kuchennych. Poza standardowymi produktami, które są w każdej kuchni, w ofercie Fisslera można znaleźć tak wyspecjalizowane produkty jak łopatka do lasagne czy drylownik do owoców.

Wymienione produkty są jedynie przykładami artykułów kuchennych, które znajdują się w ofercie marki Fissler. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z katalogiem.

Get Adobe Flash player