AGD dla domu

Poza wyposażeniem obiektów komercyjnych zajmujemy się także projektowaniem i wyposażaniem domów oraz mieszkań. Dzięki naszemu wsparciu codzienne korzystanie z kuchni sprawia wiele radości. Już nie raz okazało się, że wykonana przez nas kuchnia stała się ulubionym pomieszczeniem domowników. Czy są jakieś powody, dla których warto skorzystać z naszych usług w tym zakresie?

Oczywiście, oto kilka z nich:

PROFESJONALNE DORADZTWO

Tradycyjne sklepy AGD zatrudniają sprzedawców, którzy raczej nie pretendują do miana specjalistów. Ich celem jest sprzedaż towaru, gdyż od tego mają premie. Co więcej, producenci prześcigają się w dodatkowych bonifikatach oferowanych bezpośrednio sprzedawcom za osiągnięcie pewnych progów sprzedaży. W efekcie proponowany przez nich produkt zazwyczaj jest najlepszym możliwym wyborem dla sprzedającego, a nie dla kupującego.

W naszej firmie jest wprost przeciwnie: to klient jest najważniejszy, a jego potrzeby i zadowolenie są priorytetem. Kuchnie to nasza pasja, a oferowane przez nas produkty znamy na wylot. Dzięki kompleksowości naszych usług (projektowanie, sprzedaż, montaż, serwis) doskonale wiemy, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzają się w danych warunkach. Usługa doradzania jest zupełnie darmowa: przyjdź do nas i porozmawiaj z nami bez żadnych zobowiązań na temat swojej kuchni, a potem przejdź się po tradycyjnych sklepach AGD. My wiemy, że wrócisz.

PEŁEN ASORTYMENT Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI

W naszej ofercie znajduje się pełen asortyment producentów z najwyższej półki. Należą do nich: Miele, Liebherr, Jura, Fissler, Lotus Grill, Bosch czy Siemens. Klientom proponujemy nie tylko wybrane modele, lecz pełen asortyment.

MONTAŻ I URUCHOMIENIE

Standardy świadczonych usług podnieśliśmy do poziomu nie tak często spotykanego na rynku. Poza dostarczeniem sprzętu zamontujemy go i uruchomimy. Dopiero gdy zyskamy pewność, że wszystko działa tak jak należy, będziemy mogli uznać usługę za wykonaną.

POWIĄZANIE Z SERWISEM

Bardzo często problemem dla kupujących w masowych sklepach AGD jest gwarancja. Gdy tylko sprzęt ulegnie awarii rozpoczyna się przepychanka ze sprzedawcą, producentem czy serwisantem. Nigdy nie wiadomo kto jest za co odpowiedzialny i każdy umywa ręce. Problem ten nie występuje u nas, bowiem nasza firma prowadzi serwis naprawczy sprzętu AGD. Wystarczy zgłosić nam usterkę, a zajmiemy się nią i nie pozwolimy, by klient pozostał bez wsparcia.

Get Adobe Flash player